Evime dönüyorum diyerek iyi partiyi bıraktı

Evime dönüyorum diyerek iyi partiyi bıraktı

Devlet Bahçeli, İYİ Parti’nin 4. Olağan Kurultayı’nın öncesinde İYİ Partililere seslenerek şunları söylemişti: “Her ne yaşandıysa geride kalmış, herkes için ders niteliğinde olmuştur. Hadiseleri film şeridi gibi gözümüzün önüne getirdiğimizde bundan hiçbir şahsiyet ve karakter sahibi dava arkadaşımın memnuniyet duymayacağı açıktır,

Editor: Haber Editörü
12 Ağustos 2019 - 18:32

bu kapsamdaki kanaatim de çok güçlüdür.Buluşma yerimiz zillet değil millettir kucaklaşma zamanı gelmiştir.Çağrım birliğe, beraberliğe, barışmaya ve heyecanla tokalaşmayadır.

BAHÇELİ ÇAĞIRDI İYİ PARTİYİ BIRAKTI
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin İYİ Partililere yönelik yaptığı çağrının ardından, Antalya’da İYİ Parti Kepez İlçe Başkan Yardımcısı Özgür Avcı, partisinden istifa ettiğini açıkladı.Özgür Avcı, yaptığı açıklamada, yaklaşık 1,5 yıl önce MHP’den ayrıldığını ve İYİ Parti’ye katıldığını vurgulayarak, İYİ Parti’de hiçbir çalışmanın şeffaf şekilde yürümediğini ileri sürdü. Avcı, “İl ve ilçe başkanlarını üyelerin, meclis üyelerini teşkilat yöneticilerinin seçeceği, milletvekilleri için sandık konulacağı ve akraba partisi olmayacağı belirtilmişti. Söylenenlerin tersi yapıldı. Ticaret partisine döndü. ifadesini kullandı.